O NAS.

 

Nasza oferta to usługi stolarskie, w tym renowacja mebli i antyków. Przygotowujemy również meble na zamówienie – także nietypowe. Robimy meble z przedstawionych zdjęć, pracujemy z projektami przygotowanymi przez klientów, na życzenie przygotowujemy je również sami prezentując rysunki techniczne, lub zwymiarowane szkice poglądowe. 

 

Pracujemy w bardzo szerokim spektrum doboru materiałów zarówno w kwestii gatunku drewna jak i form półproduktów (płyty, listwy, belki). Wykorzystywane surowce są zawsze najwyższej jakości, nasza propozycja obejmuje również drewno egzotyczne. 

Przygotowujemy formy drewniane w każdym stylu – od secesyjnych inspiracji poprzez style nowoczesne po surowe bryły na miarę, potrafimy wdrożyć każdą przedstawioną koncepcję. W przypadku przedsięwzięć związanych architekturą wnętrz przygotowujemy meble na wymiar przystosowany do konkretnego pomieszczenia i stylu aranżacji. 

Produkując meble na zamówienie jesteśmy przygotowani na nietypowe zlecenia, nasze możliwości pozwalają sprostać każdemu - do naszych specjalizacji należą między innymi kopie mebli zabytkowych. Spora dziedziną działalności Pracowni Stolarskich Cezary Kisielewicz są również kuchnie, inną – renowacje ciągów schodowych, odnawianie zabytkowych drzwi, meble ozdobne. 

Na wieloletnie doświadczenie naszej firmy składają się również usługi snycerskie – przygotowujemy dowolne formy rzeźbiarskie, oferujemy również pełny pakiet usług związanych z produkcją i renowacją drewnianego wyposażenia obiektów sakralnych wszystkich możliwych typów.