Pracownie Stolarskie Cezary Kisielewicz

stolarka stylowa


Witamy na stronie internetowej 

Pracownie Stolarskie

 Cezary Kisielewicz.

Jesteśmy specjalistyczną firmą usługową, naszą działalność można opisać trzema terminami:
renowacja mebli, antyki, stolarstwo.

 

O nas.

Nasza oferta to usługi stolarskie, w tym renowacja mebli i antyków. Przygotowujemy również meble na zamówienie – także nietypowe. Robimy meble z przedstawionych zdjęć, pracujemy z projektami przygotowanymi przez klientów, na życzenie przygotowujemy je również sami prezentując rysunki techniczne, lub zwymiarowane szkice poglądowe. 

fotel szczecin

Doświadczenie.

Już trzecią dekadę bo od 1992 roku Pracownie Stolarskie Cezary Kisielewicz kojarzone są z produkcją najwyższej jakości mebli na zamówienie... [czytaj dalej] 

 

Usługi. 

Renowacje

Przywracamy dawny blask starym meblom, wzmacniamy ich konstrukcje i dbamy o zachowanie decydującej o stylu pierwotnej geometrii. Dzięki naszym zabiegom odnawiane meble nie tylko na powrót stają się piękne, ale też w pełni zdatne do użytku bez szkody dla uroku i patyny czasu. Renowacje starych mebli przeprowadzamy wyłącznie w naszych warsztatach, dotyczy to zarówno mebli użytkowych, jak i obiektów stolarki sakralnej.
..

Meble

Obiekty użytkowe, meble ozdobne, stylowe bibeloty – ponieważ o meblach na zamówienie wiemy wszystko, można by jeszcze długo wymieniać; zamiast tego zapraszamy do kontaktu z nami i przedstawienia swojego projektu. Nasza oferta jest kompletna pod każdym względem. 

Schody

Doskonale rozumiemy jak szerokim tematem są ciągi schodowe, ich produkcja, renowacje, modernizacje i wymiany. Podobnie jak w przypadku mebli, podejmujemy się również zleceń nietypowych. Pracujemy zarówno w budynkach wieloletnich i zabytkowych, jak i nowopowstających domach

Renowacje

Przywracamy dawny blask starym meblom, wzmacniamy ich konstrukcje i dbamy o zachowanie decydującej o stylu pierwotnej geometrii. 
..

Meble

Obiekty użytkowe, meble ozdobne, stylowe bibeloty – ponieważ o meblach na zamówienie wiemy wszystko, można by jeszcze długo wymieniać; zamiast tego zapraszamy do kontaktu z nami i przedstawienia swojego projektu. 

Schody

Doskonale rozumiemy jak szerokim tematem są ciągi schodowe, ich produkcja, renowacje, modernizacje i wymiany. Pracujemy zarówno w budynkach wieloletnich i zabytkowych, jak i nowopowstających domach

Oferta. 

Łatwo zauważyć, że nigdzie na naszej stronie nie ma podanego cennika. Wiąże się to z faktem szerokiego spektrum naszych usług i rozpiętości cenowej. Ponieważ realizujemy zamówienia indywidualne, najczęściej nietypowe, każda praca jest szyta na miarę. Szczegóły poszczególnych zleceń ustalane są indywidualnie, dla każdego zamówienia osobno. Podstawowe wskaźniki rzutujące na koszty i czas realizacji ustalane są również indywidualnie, dla każdego zlecenia oddzielnie. 

Zapraszamy do osobistego kontaktu w celu bezpłatnej konsultacji projektów 

- pod numer telefonu:

- na adres e-mail

- albo osobiście w siedzibie firmy przy ul. Chopina 35.

Opisy naszej działalności zawarte na firmowej witrynie www nie wyczerpują w pełni rozmiarów naszej oferty. Zawarte tu wstępne informacje chętnie wzbogacimy o kolejne. Na życzenie odwiedzamy naszych Klientów osobiście i po omówieniu projektów zapoznajemy ze szczegółami oferty i możliwymi kosztorysami.

Ponieważ realizujemy zamówienia indywidualne, najczęściej nietypowe, każda praca jest szyta na miarę. Szczegóły poszczególnych zleceń ustalane są indywidualnie, dla każdego zamówienia osobno. 


Rekomendacje.

Kilka słów od klienta na temat fajnego mebla.

~ Mikel ~

Gridbox allows you to modify each element of the page at real time. Set a beautiful backgrounds, animations, etc.

~ Alice ~

The Gridbox page builder allows you to create beautiful and fully responsive page layouts with ease. Set up complex...

~ Marilyn ~

galeria.

Nasze realizacje

Na poniższych fotografiach prezentujemy niektóre z naszych prac – efekty pojedynczych przedsięwzięć oraz nasz wkład w szersze realizacje i projekty związane z wystrojem wnętrz. Przypominamy, że jesteśmy firmą wyłącznie usługową i nie prowadzimy sklepu. Osoby zainteresowane wykonaniem projektów takich, jak przedstawione na zdjęciach zapraszamy do działu kontakt

GALERIA.

Kontakt.

  

PRACOWNIE STOLARSKIE

CEZARY KISIELEWICZ

ul. 26 Kwietnia 81

71-126 Szczecin

tel. 609 11 24 83

Imię
Email *
Wiadomość